Loading…

Gol i shpejtë në finale, Chelsea kalon në epërsi ndaj Arsenalit

  • 01/08/2020 | 18:40

Gol i shpejtë në finale, Chelsea kalon në epërsi ndaj Arsenalit

Skuadra e Chelseas ka arritur që shpejtë të shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen finale ndaj Arsenalit, transmeton Gazeta Metro.


Në stadiumin ‘Wembley’ të Londrës, Arsenali dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen finale në Kupën FA.

‘Blutë’ kanë arritur që të parët të dalin në epërsi 0-1, me golin e shënuar nga Christian Pulisic në minutën e pestë.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë