Loading…

Gjyste vulaj tregon kujdes të tepruar ndaj koronavirusit: Pastron specat me shampo

  • 29/03/2020 | 22:47

Gjyste vulaj tregon kujdes të tepruar ndaj koronavirusit: Pastron specat me shampo

Si të gjithë kolegët e saj, edhe Gjyste Vulaj e ka stopuar aktivitetin muzikor prej më shumë se dy javësh.


Këngëtarja nga Mali i Zi, gjithmonë është aktive dhe e pa ndalshme me projekte të reja muzikore, por edhe në mbrëmje, dasma e ahengje.

Nëna e dy fëmijëve, këto kohë po qëndron në shtëpi dhe po bënë ato gjëra që i bëjnë të gjitha zonjat e shtëpisë, duke nisur nga pastrimi, gatimi, etj.

E, Gjystja, po tregohet tejet e kujdeshme me koronavirusin, aq sa edhe specat po i lan me shampo, shkruan “Kosovarja”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë