Loading…

Geta Beqa testohet për Covid-19: Kështu rezultoi ajo

  • 31/07/2020 | 23:29

Geta Beqa testohet për Covid-19: Kështu rezultoi ajo

Geta Beqa i nënshtrohet testit për koronavirus, tregon publikisht rezultatin.


Kampionja botërore në ‘World well fitnnes’ i është nënshtruar testit për koronavirus.

Geta e bëri publike në rrjete sociale momentin gjatë testimit dhe rezultatin.

Geta Beqa , ka treguar se ka dal negativ dhe nuk ka ndonjë rrezik edhe pse kishte disa mëdyshje dhe kështu u detyrua të testohej por fatmirësisht ka dal negativ.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë