Loading…

Gafa e radhës nga deputeti Demaliaj: E ngatërron Nexhmije Pagarushën me shkrimtare

  • 14/02/2020 | 12:06

Gafa e radhës nga deputeti Demaliaj: E ngatërron Nexhmije Pagarushën me shkrimtare

Deputeti i Aleancës për Ardherinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj së fundi ka qenë i ftuar në një emision televiziv.

Ai gjatë emsionit e ka bërë një gafë, duke shprehur ngushëllime për vdekjen e Nexhimje Pagarushës. Demaliaj e ka ngatërruar ikonen e muzikës shqipe me shkrimtare.

“Komunitetit artistik i shprehi ngushëllime për humbjen e zonjës Nexhmije Pagarusha, bilbilit të Gjuhës Shqipe”, ka thënë Demaliaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë