Loading…

Fotografi e rrallë: Adem Jashari me veturë Opel Ascona

  • 09/10/2019 | 21:49

Fotografi e rrallë: Adem Jashari me veturë Opel Ascona

Një fotografi e rrallë e Adem Jasharit po qarkullon nëpër rrjetet sociale, ku shihet komandanti legjendar me një veturë Opel Ascona, shkruan Gazeta Metro.


Fotografi nuk dihet  se ku është bërë megjithatë mer këtë ne kuptuam se Adem Jashari paska pëlqyer këto vetura gjermane.

Më poshtë ju sjellim foton oraigjinale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë