Loading…

Flaka Krelani prezanton projektin e ri me reperin amerikan

  • 14/01/2020 | 15:44

Flaka Krelani prezanton projektin e ri me reperin amerikan

Flaka Krelani në profilin e saj në Instagram ka befasuar fabnsat me prezantimin e projektit të saj të radhës, transmeton Gazeta Metro.


Sipas postimit të saj, këtë të shtunë do të publikohet kënga e re e saj në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan.

Dhe bëhet fjalë për reperin Young Noble, i njohur nga grupi Outlawz, i 2Pac-ut.

“Playa” mban titullin kënga e re e cila do të publikohet me video klip.

 

View this post on Instagram

 

Happy to announce PLAYA featuring with one of the most greatest HIP HOP artist of all time YOUNG NOBLE, one of the members of Hip Hop group OUTLAW, YOU GUYS ALREADY KNOWWWW… I grew up listening to 2Pac, OUTLAW, and this is really a dream come tru! Thank you @young_noble for being so down to earth first of all, and making it happen, I do appreciate you and always love you! REAL RECOGNIZE REAL! • PREMIERA TE SHTUNEN 18:00 STAY TUNED • SATURDAY • 18:00 Beat by: @i.am.max_ Studio recording: @j2lrecords @xhimiondebeat_official @farfromegypt Video: @infilms_ Director: @pellumbrraci Styling: @donamatoshiofficial @helenadia_kosova @egzonkazagiqiofficial Hair & Makeup : @taulantdritastudio @blertanails @young_noble @outlawuniversity #playa

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

“E lumtur të ju njoftoj se PLAYA vjen në bashkëpunim me një prej artistëve më të mirë të të gjitha kohërave në Hip Hop, Young Noble, një prej anëtarëve të grupit Outlaë, besoj që jeni gati. Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, Outlaëz, dhe kjo është një ëndërr e imja e bërë realitet.Faleminderit Young Noble që e realizove, ju vlerësoj shumë dhe ju dua. Premiera të shtunën ora 18:00”, ka shkruar Flaka në profili e saj në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë