Loading…

Fansi i komenton Genta Isamjlit: Po stila të mirë po i bojshe turkut, këngëtarja shokon me përgjigj

  • 14/01/2020 | 16:34

Fansi i komenton Genta Isamjlit: Po stila të mirë po i bojshe turkut, këngëtarja shokon me përgjigj

Genta Ismajli ka goditur me një video të publikuar në Instagramin e saj, video duket të jetë paralajmërim i ndonjë projekti të ardhshëm.


Genta në këtë video bënë akrobacione që veç ajo di ti bëjë, e kjo ka ngjallur reagime të shumta të fansave.

 

View this post on Instagram

 

Pak zgjatje te muskujve 😅#loveyouall#comingsoon

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Njëri nga fansat e saj me ironi ka komentuar “Po stila t’mir po i bojshe Turkur”, po me aq ironi i kthen përgjigje edhe Genta, duke i thënë “Jom msu”.

Ky reagim i Gentës i ka befasuar të gjithë, e më shumë ka befasuar fakti që Genta pas disa orësh e ka fshirë komentin e fansit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë