Loading…

Eskalon burri i Tunës: LDK ma hongsh…

  • 17/01/2020 | 20:50

Eskalon burri i Tunës: LDK ma hongsh…

Mosdakordimet në mes LDK-së dhe VV-së kanë ngjallur reagime edhe tek artistët kosovarë, ndërsa njëri ndër to është Patris Berisha, burri i këngëtarës Tuna, transmeton Gazeta Metro.


Ai ka reaguar ashpër me një gjuhë vullgare më anë të një statusi në profilin e tij në Facebook.

“LDK ma hong k****”, ka shkruar ai në statusin e tij.

Statusi i tij është pritur me reagime nga më të ndryshmet. Komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar gjithashtu./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë