Loading…

Era Istrefin nuk e ndal koronavirusi: Publikon këngën e re

  • 27/03/2020 | 17:39

Era Istrefin nuk e ndal koronavirusi: Publikon këngën e re

Ditë më parë Era paralajmëroi se kënga e re është gati dhe shumë shpejtë do të publikohet dhe pritjes i erdhi fundit, transmeton Gazeta Metro.


Ajo gjithashtu ka treguar se gati e ka edhe albumin e ri por për shkaqe juridike, publikimi i tij u shtue, por jo edhe publikimi i një këngë të re.

“Janë disa cështje juridike të cilat janë shumë të mërzitshme t’jua shpjegoj. E kam kompesuar këtë kohë me punë por për shkak të virusit (albumi) po vonohet”, kishte thënë ajo.

Kënga e re e Era Istrefit është në bashkëpunim me dy artistë të huaj është publikuar në YouTube.

Bëhet fjalë për Ilkay Sencan dhe Arash, me të cilët artistja ka sjellë bashkëpunimin e ri të titulluar “No maybes”.

Këngëtarja shqiptare e cila këndon në dy gjuhë, anglisht dhe shqip, e ka sjellë këtë projekt në kohën më të nevojshme për fansat e saj, të cilët po presinin me muaj të tërë një hit të Erës./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë