Loading…

Epike: Nga një Corsa dalin plot 14 vetë

  • 18/06/2019 | 09:10

Epike: Nga një Corsa dalin plot 14 vetë

Ky është momenti kur 14 persona, përfshirë 10 fëmijë, dalin nga vetura Vauxhall e cila ka vetëm pesë ulëse, transmeton Gazeta Metor.

Videoja është filmuar nga James Bowen, 33-vjeç, i cili pa këtë ngjarje të pazakontë nga dritarja e shtëpisë së mikut në Blackburn të Anglisë

Dënimi për një veprim të tillë në Angli mund të shkojë deri në 500 funte, kurse në video shihen duke dalë 14 persona, kryesisht gra e fëmijë../gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë