Loading…

Efekti karantinë: Kjo është tallja e rradhës nga Robert Berisha

  • 29/03/2020 | 09:31

Efekti karantinë: Kjo është tallja e rradhës nga Robert Berisha

Robert Berisha, i cili tashmë po qëndron i karantinuar në konvikt në Prishtinë, është “tallur” me qytetarët nga Vushtrria.


Ai ndau një fotografi ku shkruan “Dilni o vuçitrnali, t’ja u qes ka i çaj”.

Në imazh ulur shihet se është “koronavirusi” ndërsa afër vetës ka çajnikun, e në katin e tretë të një banese ndodhet “vushtrriasi”, por për shkak të pandemisë, ai nuk mund të dal jashtë për të pirë çaj.

Kujtojmë që ai është në konvikt, sepse qeveria ka urdhëruar që të gjithë shqiptarët që kthehen nga jashtë, të karantinohen aty.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë