Loading…

Edhe një tjetër aktor turk pranon origjinën shqiptare

  • 17/01/2020 | 18:43

Edhe një tjetër aktor turk pranon origjinën shqiptare

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.


Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë