Loading…

E keni përdorur gabim, dollapi i poshtëm i shporetit elektrik ka këtë funksion

  • 18/01/2020 | 15:56

E keni përdorur gabim, dollapi i poshtëm i shporetit elektrik ka këtë funksion

Një shumicë prej nesh e shfrytëzojmë dollapin e poshtëm të shporetit elektrik për të futur gjërat e nevojshme për gatim.


Megjithatë, një dollap i tillë ndihmon që të ruajë ushqimin 2 orë pasi të përgatitet. Paraprakisht, kërkohet që ta pastroni mirë, në mënyrë që të mos bëhet pronë bakteresh, transmeton lajmi.net.

Dollapi ka dobishmëri në rastet kur përgatitni darkën apo drekën, ku ndodh që mysafirë të rëndësishëm vonohen për atë vakt ushqimor.

Nëse ende nuk ndjeheni të sigurt për përdorimin e saj, lexoni instruksionet që janë në garancionin e shporetit elektrik.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë