Loading…

E dashura iu puth me tjetër: Më në fund reagon Fero

  • 17/01/2020 | 23:25

E dashura iu puth me tjetër: Më në fund reagon Fero

Ditën e sotme në rrjete sociale u publikua një video e modeles Arbenita Ismajlit duke u puthur me një mashkull.


Pas kësaj video intime reagoi vet modelja e cila tha se do ndjek procedurat ligjore për ata që e publikuan dhe se video ishte e vjetër, histori nga e kaluara e saj.

Ndërsa reagimi nuk mungoi as nga djali i cili u pa duke u puthur me Arbenitën në videon e publikuar, i cili tha se Llogaria e tij në Snapchat ishte hakuar.

E tani ka reaguar edhe reperi Fero në mënyrë indirekte ku përmes nje postimi ka shkruar:

“Edhe po boj qef, bëni para në vend që të më urreni mua, ka shumë para atje”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë