Loading…

Dizajneri i njohur dhuron fustane nusërie për nuset që u detyruan ta shtyejnë dasmën për shkak të koronavirusit

  • 25/03/2020 | 17:11

Dizajneri i njohur dhuron fustane nusërie për nuset që u detyruan ta shtyejnë dasmën për shkak të koronavirusit

Brandon Maxwell, stilisti i cili u kujdes për pamjen spektakolare të Lady Gaga në Matt Gala vitin e kaluar, ka vendosur të bëjë një punë të shkëlqyeshme për nuset, të cilëve u është dashur të shtyjnë ditën e tyre të madhe për shkak të pandemisë Koronavirus, transmeton Gazeta Metro.


Siç shkruan InStyle, Maxwell do të dhurojë edhe tre fustane nusërije përmes profilit të tij në Instagram aty që ia dergojnë tregimin më të mirë të lidhjes së tyrë në videon, me fotografi apo edhe të shkruar.

Kolegët e tij Gigi Burris dhe Eva Scheheren do të japin vello dhe unaza për të njëjtat nuse.

 

View this post on Instagram

 

New YouTube Up Now! Link in bio ❤️ Making my best friend’s wedding dress. As a company who has been fortunate to play a small part in so many women’s special days, we realize the current crisis and the economic repercussions from it may have already deeply affected you. In times of darkness we must look to the light, and we believe an optimistic moment to look forward to is important. As a result, we’re gifting 3 wedding dresses to brides in need. Our friends @gigiburris & @evafehren have also kindly joined us to donate veils and wedding bands. To apply, simply send the following to [email protected]: 1)Your story! You can write it, you can send us a video, pictures, poems– absolutely any way you want to express yourself, we will listen! 2) Your wedding details! When is it? What’s the plan? Submissions will be accepted until Monday, March 30, 2020. We will review your stories and be in touch with 3 recipients on Wednesday, April 1, 2020. Please share with any brides you may know. Here’s to a brighter day, your day. ❤️ Song: @joshgarrels

A post shared by Brandon Maxwell (@brandonmaxwell) on

Për më tepër, ekipi i Maxwell gjithashtu ndihmon stafin mjekësor duke bërë maska dhe doreza./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë