Loading…

Ditë zie për Sinan Vllasaliun: I vdes një person shumë i afërt

  • 11/07/2019 | 17:58

Ditë zie për Sinan Vllasaliun: I vdes një person shumë i afërt

Ditën e sotme, gjegjësisht me 11 korrik është ditë zie për Sinan Vllasalihun, sepse i ka vdekur një person shumë i afërt dhe i dashur për të, transmeton Gazeta Metro.


“U prehsh në paqe halla ime”, ka shkruar ajo në Facebook, teksa ka shpërndarë njoftimin për ceremoninë mortore.

Bashkangjitur me postimin ka postuar edhe fotografinë në të cilën shihet afishja dhe detajet e ceremonisë së varrimit./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 23:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë