Loading…

Dikur i kishte shoqe, tani Fero injoron Taynen e Rinën në mes të emisionit

  • 23/02/2020 | 13:19

Dikur i kishte shoqe, tani Fero injoron Taynen e Rinën në mes të emisionit

Reperi i njohur Fero ishte së fundmi i ftuar në “Mirage”, në rubrikën “Kë zgjedh”.


Ai është vënë përballë zgjedhjeve mes personazheve të njohur të showbizit, si për shembull: Tayna apo Rina?

Prej kohësh raporti mes Rinës dhe Feros nuk është më si më parë. Dyshja i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe pas kësaj, u duk se Fero kishte marrëdhënie të mira me Taynën, por pas përgjigjes së tij të fundit nuk dimë më ç’të mendojmë.

Reperi i ka injoruar të dyja reperet, duke mos zgjedhur asnjërën. “Tayna apo Rina?”, “Melinda”, është përgjigjur shkurt dhe pa u menduar Fero.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë