Loading…

Dështon Mercedes-Benz: Merr flakë në parking, zjarrfikësit veprojnë çuditërisht

  • 14/05/2019 | 11:23

Dështon Mercedes-Benz: Merr flakë në parking, zjarrfikësit veprojnë çuditërisht

Veturat Mercedes Benz njihen si markat më të mira, më të kushtueshme dhe më të sigurta në botën automobilistike, transmeton Gazeta Metro.


Ka shumë raste kur Mercedes ka treguar që është shumë e sigurt në rrugë, mirëpo ka edhe raste të tjera që Mercedes e ka dëshmuar të kundërtën.

Një rast i rëndë ka ndodhur në Francë për markën e Mercedes. Derisa ishte duke qëndruar në parking, një veturë e tipit C Class e që është model shumë i ri, përfshihet komplet nga zjarri.

Zjarrfikësit arrijnë në kohë, mirëpo ata nuk mund të bëjnë asgjë dhe vetura gati sa nuk është djegur e gjitha. /gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë