Loading…

Deri 10 mijë euro për një natë: Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

  • 23/05/2020 | 20:16

Deri 10 mijë euro për një natë: Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.


Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojnë me mijëra euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit, shkruan Shqip.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë