Loading…

Demi Rose nuk ndalet, pozon tërësisht e zhveshur

  • 19/01/2020 | 09:56

Demi Rose nuk ndalet, pozon tërësisht e zhveshur

Demi Rose ka hequr dorë nga recipetat. Të paktën kështu na ka lënë të kuptojmë nga postimet e javëve të fundit.


Modelja britanike është shfaqur vetëm ‘topless’ në fotot e publikuara në Instagram, e jo vetëm.

Në disa prej tyre, ish-e dashura e Tyga shfaqet dhe tërësisht nudo, e kjo duket se është arsyeja pse Demi, tepër seksi, ka tejkaluar 12 milionë ndjekës në një kohë të shkurtër.

Këtë e ka bërë edhe me postimet e fundit ku shfaqet me xhinse të shqyera dhe topless.

Në një pjesë ku duket si të jetë plazh Demi ka çmendur përsëri fansat me pozat e saja siç di vetëm ajo. Pjesëne gjoksit e ka mbuluar me vetëm me duar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë