Loading…

Demi Rose mërzitet në karantinë: Heq bikinit dhe i doli gjoksi në pah

  • 27/03/2020 | 20:47

Demi Rose mërzitet në karantinë: Heq bikinit dhe i doli gjoksi në pah

Modelja e cila u bë e njohur për publikun me linjat e saja supër seksi, Demi Rose, ka pozuar përsëri në mënyrë provokuese, transmeton Gazeta Metro.


Edhe ajo është vetizoluar dhe shumicën e kohës në karantinë ajo e ka kaluar në bikini, por duket se ajo është mërzitur nga të gjitha dhe ka vendosur që të i heq të gjitha dhe e mbuloi vetëm me dorë, por edhe dora e saj ishte vetëm gishti i mesit, të cilin ia tregoi gjithë botës.

Ndryshe ajo është duke e shijuar në maksimum çdo shkall suksesi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë