Loading…

Çfarë po ‘zihet’ brenda mbledhjes së LDK’së: Pas pak paralajmërohet konferencë

  • 21/01/2020 | 15:30

Çfarë po ‘zihet’ brenda mbledhjes së LDK’së: Pas pak paralajmërohet konferencë

LDK ka njoftuar se pas mbledhjes së kryesisë së kësaj partie, kreu Isa Mustafa do të dalë për konferencë për media, shkruan Gazeta Metro.


Në llogarinë zyrtare të LDK’së, është publikuar një fotografi nga mbledhja e kryesisë, derisa për më vonë është paralajmëruar konferencë për media.

“Duke ndodhur tani: mbledhja e Kryesisë së LDK-së e kryesuar nga kryetari, Isa Mustafa. Pas mbledhjes LDK mban konferencë për medie”, shkruhet në njoftim.

Kjo mbledhje ka filluar para rreth një orë dhe në të është duke u diskutuar koalicioni i mundshëm me Lëvizjen Vetëvendosje.

Kujtojmë se Mustafa sot gjatë ditës është takuar me Ambasadorin Amerikan, Philip Kosnett dhe atë britanik, Nicholas Abott, të cilët kanë kërkuar formimin e menjëhershëm të qeverisë./gazetametro.net

Më të fundit
...

  • 25/02/2020 | 16:01
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë