Loading…

Brenda veturës luksoze, Genta shfaqet në krahët e të dashurit turk

  • 14/12/2019 | 14:50

Brenda veturës luksoze, Genta shfaqet në krahët e të dashurit turk

Pas dhuratave e suprizave të shumta, më në fund Genta Ismajli zbuloi të dashurin e saj.


Këtë e bëri publike vet këngëtarja, e tani lidhja e saj duket se po funksionon për mrekulli.

Ndonëse nuk ka shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre, duket se Genta pas shumë vitesh ‘single’ e gjeti lumturinë në krahët e biznesmenit turk.

Ata duken çift përfekt, madje ngjajnë aq shumë me njëri-tjetrin sa moren komente të shumta se duken si vëlla e motër, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh, këngëtarja shihet me të dashurin e saj në një makinë luksoze. Ata duket se po jetojnë momentet më të bukura bashkë, teksa shihen të lumtur në krahët e njëri-tjrtrit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë