Loading…

Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen, kështu e uron Remzie Osmani

  • 09/10/2019 | 12:03

Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen, kështu e uron Remzie Osmani

Në familjen e Remzie Osmanit sot ka festë.


Bashkëshorti i Remzie Osmanit, Halili, sot feston ditëlindjen, me këtë rast nuk ka munguar urimi special i këngëtares.

Përmes një postimi në Instagram, ajo uroi bashkëshortin me një foto, ku çifti shfaqen shumë të lumtur.

“Urime dtl 100 vite te lumtura @halilhamzaj”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Remzie Osmani është “Shumë ty të du”, këngë e realizuar me videoklip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë