Loading…

Babai i Milot Rashicës merr pozitë në PDK

  • 15/07/2019 | 21:58

Babai i Milot Rashicës merr pozitë në PDK

Babai i futbollistit, Milot Rashica, Nexhmedin Rashica është bërë anëtar i kryesisë së PDK’së, në Komunën e Vushtrrisë, shkruan Gazeta Metro.


Në zgjedhjet e brendshme që i mbajti PDK gjatë muajit të kaluar, Nexhmedin Rashica, babai i futbollistit kosovar, Milot Rashica ka marr gjithsej 23 vota.

PDK gjatë muajit të kaluar ka mbajtur zgjedhjet e brendshme ku në krye të partisë është rizgjedhur Kadri Veseli.

Ndërsa anëtarët më të votuar të PDK’së në Vushtrri janë vartësit e Kryetarit të Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë