Loading…

Arta Nitaj s’i ndahet pozave seksi nga Dubai: Kapet keq me komentuesit në Instagram për këtë

  • 23/02/2020 | 18:44

Arta Nitaj s’i ndahet pozave seksi nga Dubai: Kapet keq me komentuesit në Instagram për këtë

Arta Nitaj, është duke qëndruar në Dubai tash e disa ditë ku edhe po publikon foto nga atje.


E veshur më shumë stil, në të njëjtën kohë provokative, ajo po ‘qeras’ ndjekësit e saj me imazhe.

Në postimet që Nitaj i publikon nuk po mungojnë pëlqimet dhe komentet nga më të ndryshmet. Së fundi, në fotografinë që ka zgjedhur ta publikoi shihet vetëm në bikini ku ka ekspozuar pasuritë trupore.

Nga komentet pozitive, ka marrë edhe negative ku nuk ka hezituar të iu kundërpërgjigjet ndjekësve.

‘Jo zemër me ceulit je’, i ka shkruar një komentues.

E nuk ka munguar as përgjigja e Artës.

‘Ni kom e jemja sa krejt ti‘, ka shkruar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë