Loading…

Arta Nitaj dhe jeta e saj super-luksoze: Këtë çmim mban çanta e saj

  • 29/03/2020 | 11:40

Arta Nitaj dhe jeta e saj super-luksoze: Këtë çmim mban çanta e saj

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, shquhet për jetën e saj super-luksoze.


Bukuroshja nga Peja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj.

Ajo më parë ka publikuar një fotografi tërheqëse në llogarinë zyrtare, Instagram, në të cilën shfaqet me një këmishë të bardhë, çantë krahu e me kapelë po ashtu të bardhë.

Kjo dukje joshëse e ish-aktores së “O sa mirë” kushton mbi 2000 euro, në bazë të faqes “What They Wearin”.

 

View this post on Instagram

 

@artaanitaj wearin the @zara Oversized White Shirt (22,95€), @louisvuitton New Wave BumBag (1,390€), @louisvuitton Grease Sunglasses (505€) and @off____white Cap (110€) #artanitaj #zara #louisvuitton #offwhite

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on

Këmisha e brendit ‘Zara’ kushton 23 euro, çanta ‘Louis Vuitton”në vlerë 1390, syzet ‘Louis Vuitton’ gjithashtu kushtojnë 505 euro dhe kapela e ‘Off White’ 110 euro.

Kjo nuk është hera e parë kur modelja mer vëmendje me gjëra të tilla, duke qenë se është një emër mjaft i përfolur në showbizin shqiptar.

Arta po vazhdon të jetë mjaft prezente në rrjetet sociale, gjersa ka ndarë me ndjekësit postime të ndryshme në këtë kohë pandemie globale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë