Loading…

Arrestohet 60 vjeçari, ka përdhunuar një të mitur me aftësi të kufizuara

  • 18/01/2020 | 16:08

Arrestohet 60 vjeçari, ka përdhunuar një të mitur me aftësi të kufizuara

Një 60-vjeçar, banues në Lezhë ka rënë në pranga pasi ka ngacmuar seksualisht një të mitur me aftësi të kufizuara.


Po kështu, dyshohet se shtetasi me iniciale V.N mund të ketë kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur me aftësi të kufizuara, shkruan top channal.

Gjithashtu, në momentin e arrestimin nga Policia, ky shtetas ka qenë duke drejtuar mjetin e tij , ku ka rezultuar në gjendje të dehur, në masën 0.93mg/l.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Krujë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”,  “Vepra të turpshme” dhe “Drejtimi I mjetit në gjendje të dehur “.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketing[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë