Loading…

Arrestimi që po e bën të qeshë tërë botën: Krimineli gjysmë i zhveshur nuk e ka pritur këtë trajtim |PAMJE

  • 09/06/2019 | 17:34

Arrestimi që po e bën të qeshë tërë botën: Krimineli gjysmë i zhveshur nuk e ka pritur këtë trajtim |PAMJE

Policia ruse e ka bërë të qeshë shumëkend pasi që është publikuar një video nga intervenimet e saj, transmeton Gazeta Metro.


Në fakt, policia rreth orës gjashtë në mëngjes ka hyrë në shtëpinë e një burri, të cilin kanë shkuar për ta arrestuar. Meqë burri po flinte në çastin e hyrjes së policisë, një polic së pari e ka prekur në këmbë, deri tjetri i ka thënë më zë të ulët: “Policia, zgjohu”.

Dhe, deri sa i hutuar, burri i sapozgjuar përpiqej të kuptonte se çfarë po ndodhë, polici në civil ia tregon distinktivin dhe i ndihmon të zgjohet nga shtrati.

Natyrisht, tërë kohën ata pëshpërisnin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë