Loading…

Ariu hyn në shtëpi, e bën rrëmujë dhomën dhe fle në dollap |PAMJE

  • 23/06/2019 | 23:25

Ariu hyn në shtëpi, e bën rrëmujë dhomën dhe fle në dollap |PAMJE

Policia ka gjetur një ari të murrmë duke fjetur në dollap në një shtëpi në shtetin amerikan Montana, transmeton Gazeta Metro.


Besohet se ariu ka hyrë rastësisht në shtëpi dhe disi ia ka dalë të mbyllë derën, ka bërë të ditur zyra e sherifit në Facebook.

Duke u përpjekur të dalë, auriu e ka bërë rrëmijë dhomën, është lodhur dhe pastaj ka hyrë në dollap dhe është shtrirë.

Policët kanë provuar ta zgjojnë duke bërë zhurmë, por ariu vetëm ka gogësitur dhe ka vazhduar të kotet.

Kafsha më vonë është kthyer në natyrë.

Policia ua ka tërhequr vërejtjen banorëve të Montanës që t’i mbyillin dyart e shtëpive të tyre, sepse kjo nuk është hera e parë që ariu hyn në shtëpi./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë