Loading…

Adelina Tahiri nuk di tjetër gjë: Tërë ditën me bikini

  • 11/07/2019 | 21:48

Adelina Tahiri nuk di tjetër gjë: Tërë ditën me bikini

Adelina Tahiri, këngëtarja e famshme që merr vëmendej mediatike në çdo hap, ka bfasuar fansat përsëri, transmeton Gazeta Metro.


Nuk ka shumë që postoi këngën e re nga ku ndau momente shumë të bukura dhe ky klip kushtoi shumë.

Mirëpo një fotografi që ka postuar ajo së fundmi ka nxitur shumë reagime. U shfaq në bikini dhe trupi i saj duket për mrekulli./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 23:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë