Loading…

3 vite jashtë ‘Anfild’: Shikoni çfarë bëri ky tifoz i Liverpoolit

  • 11/07/2019 | 08:24

3 vite jashtë ‘Anfild’: Shikoni çfarë bëri ky tifoz i Liverpoolit

Tifozi i Liverpool që hodhi ne një shatërvan një person në prag të gjysmëfinales së Champions League me Barcelonës është pezulluar për tre vite nga stadiumi Anfield, transmeton Gazeta Metro.


Policia angleze pretendon se Anthony Mullen është shfaqur në gjyq ditën e mërkure dhe aty është treguar video ku ai hedh në shatërvan një person pasi i kishte ulur pantallonat.

Ai është pezulluar për tre vite nga Anfield, një dënim i drejtë për atë vepër të shëmtuar./gazetametro.net 

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 23:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë