Shpërthim në Shkodër: Pamjet e para ku të plagosurit dërgohen në spital

Një shpërthim i fuqishëm tronditi qytetin e Shkodrës mesditën e sotme. Tre persona mbeten të plagosur dhe janë transportuar në spital, mes tyre edhe një grua siç shihet në pamjet më poshtë. Ende nuk dihet se kush ishte objektivi i këtij atentati, pasi shpërthimi ka ndodhur në një zonë tejet të populluar që njihet si … Vazhdoni me leximin e Shpërthim në Shkodër: Pamjet e para ku të plagosurit dërgohen në spital