Matoshi: Ahmeti dëshmoi mos guxim qytetar në lidhje me flamurin

Këshilltari politik i kryeministrit, Ramush Haradinaj, Halil Matoshi ka folur lidhur me zëvendësimin e flamurit kombëtar me atë shtetëror në hyrje të Prishtinës. Matoshi në “Click” të RTV21 tha se me të gjitha hapësira publike të komunës së Prishtinës, menaxhon kryetari i komunës së Prishtinës dhe se qeveria e Kosovës nuk ka lidhje me hapësira … Vazhdoni me leximin e Matoshi: Ahmeti dëshmoi mos guxim qytetar në lidhje me flamurin