Haradinaj flet për rrahjen në stilin gangster të drejtorit të Valës

Qeveria e Kosovës, deri të premtën asnjë fjalë nuk e ka thënë lidhur me rrahjen, që dy zyrtarë të lartë të policisë ja kishin bërë në publik, drejtorit të Telekomit Agron Mustafa.   Kryeministri Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë, në një konferencë për media, është pyetur nga gazetarët për këtë dhe ka thënë se … Vazhdoni me leximin e Haradinaj flet për rrahjen në stilin gangster të drejtorit të Valës